| anonim_4396 a întrebat:

Cine este tatal adolescentei Lourdes, fiica cea mare a Madonnei?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Lourdes Maria Ciccone Leon s-a nascut din relatia celebrei sale mame cu antrenorul de fitness Carlos Leon

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Madonna a fost foarte ''darnica''cu barbatii din jurul ei si nu se stie exact cine este tatal lui Lourdes...

assiris
| assiris a răspuns:

Cred ca nici Madonna nu mai stie :p

| Swabia a răspuns:

Eu stiam ca este Guy Ritchie, dar se pare ca acesta nu e tatal biologic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tatal lui Lourdes Maria este Carlos Leon. Lourdes s-a nascut din relatia Madonnei cu antrenorul sau de fitness Carlos Leon fara ca ei sa fie casatoriti.Atat stiu eu...