| justanotherprettyface a întrebat:

Va place de fata madonnei lourdes? vi se pare draguta? credeti ca i-ar sta bine cu prince michael jackson?

4 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Nu, cu prince mj? Eu nu cred ca se potrivesc, si in primul rand nu imi prea place de fiica madonnei, iar in al doilea rand prince michael jackson pare mai copilaros, si nu cred ca au ceva in comun pentru a fi prieteni.winking

| Klara a răspuns:

Arata destul de smechera cu mustata ei impozanta laughing

| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu cred ca i-ar sta bine in niciun caz. Si parerea mea despre ea nu este tocmai una buna.

Răspuns utilizator avertizat