| sissi a întrebat:

imi place foarte mult stilul vestimentar al lui lourdes, fiica madonnei...intrebarea este:mai stiti vedete care au un stil vestimentar asemenea ei? va multumesc antipcipat

4 răspunsuri:
| heart.eater a răspuns:

Kesha? Miley Cyrus? Rihanna? Paris Hilton in tinute de party girl?

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Nu sunt fan dar in ultima vreme si vedetele astea s-au maturizat si sunt chiar foarte tari frate, gen Miley Cyrus, Selena Gomez and stuff. Uita-te aici. http://www.zimbio.com/Miley+Cyrus/pictures/pro
Cauti pe site poze recente cu ele, sa vezi :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Ashlee Simpson si Pixie Lott, si cateodata Ashlee Tisdale si Lily Allen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Ashlee Simpson si Pixie Lott, si cateodata Ashlee Tisdale si Lily Allen.