| RalluOfr a întrebat:

Cine imi poate spune ce pot face in zilele ploioase cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Sa-i chemi acasa la tine,jucati carti,stati intr-o scara de bloc,povestiti, intr-un restaurant mancati ceva sau beti, v-a duceti la cinema vedeti un film.Succes!

4 răspunsuri:

Puteti sta intr-o scara si sa jucati carti sau poate ploua cu soare, daci curcubeu. Sa povestiti. Eu in fiecare zi meream intr-o scara si scriam pvesti de groaza sau poate faceti o sceneta. Chiar si in zilele ploioase ai ce face.

| Simpluuu a răspuns:

Lati o foaie si un pix si jucati spanzuratoarea sau "x" si "0"

Răspuns utilizator avertizat
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Ii chemi la tine daca esti fata face petrecere in pijamale... daca sunteti baieti jucati carti.