| andreea123deea a întrebat:

Cine stie cand incepe scoala dupa vacanta de vara 2011?

43 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Pe 12

| carminaburana43 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| Tsunade99 a răspuns:

In 13 septembrie 2011. Adica in fiecare an incepe in jurul datei de 15 septembrie dar luni. Conteaza cum se nimereste...bineinteles doar daca nu cumva anunta la stiri sau prin ziare ca va incepe anul mai devreme sau cu o intarziere.

| ImHereForYou a răspuns:

Scumpo,scl incepe pe 12:*

| Roxy_9585 a răspuns:

Draga andrea123deea scoala incepe luni 12 septembriee

| odorash a răspuns:

In Rominia pe 12
in moldova pe 1
Numai bine!

| Jolley a răspuns:

12 septembrie
am intrebat eu pe profu meu de tehnologie fi sigura ca pe 12

| Paywa a răspuns:

12 septembrie 2011happy

| alexpr2000 a răspuns:

Cand O Vrea Dumnezeu!

| deniisa a răspuns:

Buna. Anul acesta scoala incepe pe 12 septembrie. Pa pa

| SCUUUMPI a răspuns:

Pe...12 septembrie pentru ca prostu de ministru' al educatiei vrea mai repede sa incepem scoala!

| Andree a răspuns:

Pe 12 Septembrie

| sddsdsdewre a răspuns:

Pe 12 septembrie.

| liladyna a răspuns:

Pe 12 sept

| QAlecsandra a răspuns:

12 septembrie.

| Octavian007 a răspuns:

Pe 12 septembrie din cate stiu dar poate sa difere daca estin la liceu sau la generala sau de regiunea unde locuiesti

| gabrielaoana11 a răspuns:

12 septembrie funda?

| xMihaela a răspuns:

Pe 12 septembrie

| viky98 a răspuns:

12 septembriewinking

| adryyy a răspuns:

12 septembrie.
Funda?

| marinutzataize42453 a răspuns:

Pe 12 septembrie! funda?!

| alexandra189 a răspuns:

Din cate am inteles incepem scoala pe 12 septembrie si nu cred ca se mai schimba data.

| XxAlexandruxX a răspuns:

Eu stiu ce pe 12 Septembrie pentru ca 15 septembrie cade joi iar 12 Luni happy

| BoGdY13 a răspuns:

Pe 12 septembrie FUNDA?

| Kamakura a răspuns:

12 da-mi mie

| Tooooo a răspuns:

SCoala v-a incepe in 12 septembrie doar pentru cei care sunt la facultate v-a incepe din octombrie te asigur eu de asta ca in 12 v-a incepe pentru`ca mama lucreaza in invatamant deci e normal sa stiu...

| AlexStoica98 a răspuns:

Iata cum arata structura anului scolar viitor: Anul scolar 2011-2012 are un numar egal de zile ca si anul scolar 2010-2011 desi au intervenit ceva modificari.
Iata care sunt modificarile majore anuntate de ministrul Educatiei:
- Anul scolar 2011-2012 va avea mai putine vacante fiindca nu mai exista vacanta dintre semestre.
- Vacanta de iarna va avea 3 saptamani in loc de 2
- Vacanta de primavara va avea 2 saptamani in loc de una
- Semestrul intai al anului scolar 2011-2012 va incepe luni 12 septembrie 2011 si se finalizeaza in 23 decembrie 2011. In acest interval va fi o vacanta pentru ciclul primar in intervalul 22 -30 octombrie. Vacanta de iarna incepe in 24 decembrie 2011 si se incheie in 15 ianuarie 2012, avand astfel trei saptamani.
- Semestrul al II-lea va incepe luni 16 ianuarie 2012 si se va incheia in 22 iunie 2012.
- Vacanta de primavara va fi in intervalul 7 -22 aprilie 2012, dupa care semestrul continua pana in 22 iunie 2012.
- Vacanta de vara dureaza din 23 iunie 2012 pana in 9 septembrie 2012.

Citeste mai mult: http://www.prokid.ro/......012_-1689/

funda plz

| Thevampirediariesfan a răspuns:

12 septembrie, dupa noua lege scoala se incepe intodeauna luni si se termina vineri. P.S. mama mea e directoare eu stiu mai bine. Funda te rog!

| Cineva231 a răspuns:

Pe 12 septemrie.a anuntat ministrul educatiei tineretului si sportului. daca el a zis atunci asa ebig grin

| Lorena_9198 a răspuns:

In 2011 incepe pe 12 septembrie si in 2012 incepe pe 1 septembrie s-ar putea