| andreea123deea a întrebat:

Cine stie cand incepe scoala dupa vacanta de vara 2011?

43 răspunsuri:
| XxAlexandruxX a răspuns:

Eu stiu ce pe 12 Septembrie pentru ca 15 septembrie cade joi iar 12 Luni happy

| Tooooo a răspuns:

SCoala v-a incepe in 12 septembrie doar pentru cei care sunt la facultate v-a incepe din octombrie te asigur eu de asta ca in 12 v-a incepe pentru`ca mama lucreaza in invatamant deci e normal sa stiu...

| xMihaela a răspuns:

Pe 12 septembrie

| adryyy a răspuns:

12 septembrie.
Funda?

| Octavian007 a răspuns:

Pe 12 septembrie din cate stiu dar poate sa difere daca estin la liceu sau la generala sau de regiunea unde locuiesti

| Cineva231 a răspuns:

Pe 12 septemrie.a anuntat ministrul educatiei tineretului si sportului. daca el a zis atunci asa ebig grin

| QAlecsandra a răspuns:

12 septembrie.

| liladyna a răspuns:

Pe 12 sept

| deniisa a răspuns:

Buna. Anul acesta scoala incepe pe 12 septembrie. Pa pa

| danutz123ful a răspuns:

Pe 12 septembrie

| Tsunade99 a răspuns:

In 13 septembrie 2011. Adica in fiecare an incepe in jurul datei de 15 septembrie dar luni. Conteaza cum se nimereste...bineinteles doar daca nu cumva anunta la stiri sau prin ziare ca va incepe anul mai devreme sau cu o intarziere.

| rezoitsa a răspuns:

12 septembrie. Macar atata lucru trebuia sa stii si tu tongue

| Marias_3572 a răspuns:

Eu am auzit ca pe 12 sau pe 13. Sper sa fie mai lunga macar cu o zihee hee
funda?

| odorash a răspuns:

In Rominia pe 12
in moldova pe 1
Numai bine!

| Andree a răspuns:

Pe 12 Septembrie

| Jolley a răspuns:

12 septembrie
am intrebat eu pe profu meu de tehnologie fi sigura ca pe 12

| CataMafiotu775 a răspuns:

Pe 12 septembrie...

| alexpr2000 a răspuns:

Cand O Vrea Dumnezeu!

| gabrielaoana11 a răspuns:

12 septembrie funda?

| SCUUUMPI a răspuns:

Pe...12 septembrie pentru ca prostu de ministru' al educatiei vrea mai repede sa incepem scoala!

| marinutzataize42453 a răspuns:

Pe 12 septembrie! funda?!

| carminaburana43 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| Thevampirediariesfan a răspuns:

12 septembrie, dupa noua lege scoala se incepe intodeauna luni si se termina vineri. P.S. mama mea e directoare eu stiu mai bine. Funda te rog!

| Oxii11 a răspuns:

Salut andreea123deea! Scoala incepe pe data de 12 septembrie 2011

| viky98 a răspuns:

12 septembriewinking

| Andytza03 a răspuns:

Scoala va incepe pe 13 Septembrie. ( noi elevii, dar cadrele didactice vor incepe de pe 1 Septembrie. )

Deci mai pe scurt raspunsul este : 13 Septembrie 2011.

Sper ca te-am ajutat, pa!

| ImHereForYou a răspuns:

Scumpo,scl incepe pe 12:*

| Paywa a răspuns:

12 septembrie 2011happy

| DeEa_3580 a răspuns:

Pe 15 septembrie^^

| BoGdY13 a răspuns:

Pe 12 septembrie FUNDA?