| PufarinaAnna a întrebat:

Cine stie cateva nume de caine?

Răspuns Câştigător
| Salycumo a răspuns:

Buna! Iti voi spune citeva:Baieti:
Liutar,Saric,Ursu,Bob,Rex, Max, Tara,
Tosca.
Femele:Linda, Tara Gesica, Bena.
Daca nu sunt de ajuns cauta pe google (nume nde ciini) Acolo vei gasi o multime. Sper ca team ajutata.

7 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Labuş, saşa, bobita, nero

| happy31animation a răspuns:

Mara, Bobita, Haschi, Mona, Coca, Bumbut, Bobita etc

| Adutzu2 a răspuns:

Azorel, grivei...

| Reigns a răspuns:

Pe cainele lu' o vecina din bloc il cheama Whiskey laughing e genial. Pai ar fi Daisy, Tim, Rex, Aida, Adonis, Bill, Doli, Gin, Irod. thinking

| Erika11 a răspuns:

Salut CastraveteDulce! Iti voi spune cateva nume de catei, Masculi: Marti, Lacki, Riki, Botic, Pufulet, Codita, Labuta....etc. Femele: Oxa,Ema, Bombonica, Jojo, Nuca, Dora.....etc. Sper ca te-am ajutat!

| GeorgeKb a răspuns:

Florin salam

| vacariuedy66 a răspuns:

Codita
boby
max
pufi
pufulet