| Narsha a întrebat:

Cine stie daca piscina de la hotel maria botosani e deschisa publicului larg? Adica nu doar celor care stau la hotel. Daca da, cand e deschisa, cat costa intrarea si pentru ce timp, intre ce ore.Va rog raspundeti doar daca stiti si nu da-ti raspunsuri de anonim prostesti sau cu "habar n-am"fiindca m-am saturat de ele! Si nu-mi dati linkuri, ca am cautat spuneti-mi daca stiti voi...

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Da funda

| ad3lyna29 a răspuns:

Da este deschisa si publicului :p Costa 25 lei intrarea si e deschisa de la ora 10 dimineata pana la 5-6 seara