| Robert_1777 a întrebat:

Cine stie un metin2 misto cu arme la magazin? Va rog frumos sa imi spuneti si mie un metin frumos, misto! Va astept cu raspunsul!

Răspuns Câştigător
| BogdanFnky a răspuns:

Empiremt2 ( www.empiremt2.eu ) Ai de toate aici...king...tot ce vrei! Funda? :D

9 răspunsuri:
| MikiiMd a răspuns:

Metin 2 destiny

| Robert_1777 explică:

Da dar lasati-mi si saitu!

| Robert_1777 explică:

Da dar empire ma joc si nu are king la amgazinwinking

| geoflo21 a răspuns:

Http://magicmt2.tk/ intra si vei descoperi ce e mai frumos intr-un metin. sansa de a fi chiar tu GM.

| angelforevar a răspuns (pentru geoflo21):

Sall mane cum al downloadez ca in trailer e belea

| angelforevar a răspuns:

Incearca metin2 hammer e servar pvp arme si armuri legendare in shop love struck bafta si nu ai nevoie de link scrie si tu pe google hammermt2

| maroanBeTOn a răspuns:

Metin2arena e cel mai tare Metin PvM. Pornesti de la lv 1 si iti faci singur iteme

| Aleksandra_6773 a răspuns:

Eu stiu.Se numeste Magic Metin 2.Tk