| ManeleMetin2 a întrebat:

Cine Zice Niste Metine PVP sau De GM Mode Nu Ma IntereseaZa limba ca stiu : Germana, Italiana, Spaniola ETC...
Cine E Primu cu Cel Mai Fain Are Funda:X
RepeDe

Răspuns Câştigător
| DanyXhell a răspuns:

Metin2United asta stiu ca era pvp ...cresti repede ai iteme etc. bafta. www.metin2united.ro. Funda :D?

3 răspunsuri:
| Michy_1562 a răspuns:

Scuze sa-ti spun dar... am stiut multe metine de genul acesta dar majoritatea s-au inchid pentru ca nu au facut donatii nu stiu daca se mai deschid dar na...

| mariamarlenn a răspuns:

In primul rand ai numele de prost in al doilea rand gaseste-ti singur pe http://topofgames.com/Metin2/

| alexjrr a răspuns:

Salut.Iti recomand Metin2PvP GM-Mode[server-romanesc] si Metin2Hamer[Cu toate itemele posibile plintate in magazin. Sper ca te-am ajutat