| darielle a întrebat:

Credeți că este bun un Iphone 5s cu memoria de 16 gb pentru mine?
Am nevoie de aplicațiile gen social, fac cam puține poze și vreau să-mi instalez câteva jocuri, gen Temple Run 2, Subway Surfers, Cut the Rope 2 și altele... Și muzică, vreo 100 de melodii.
Credeți că îmi ajung cei 16 Gb de memorie? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Knife00 a răspuns:

Pff, la ce ai tu acolo e suficient si unul cu 1-2 gb de memorie oh go on. Dar totusi ia-ti Iphone pentru ca.o sa vezi tu mai bine.winking Si oricum n-o sa rezisti tentatiei sa-ti iei jocuri tari la cate sunt in app store-ul ala.winking

1 răspuns:
| AlinaMaricescu a răspuns:

Da, sigur e bun pentru ce cauti tu...social si jocuri