| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca am curaj sa`mi dezinstalez toate cele 4 programe de editat poze? (picasa, photo editor, photo scape, photo brush). Pe care ziceti sa-l pastrez? Si ce parere aveti despre cei ce`si editeaza pozele?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar te impusca vreunu' daca le dezinstalezi? De ce-ti trebuie curaj?
Pastreaza Corel.
E problema ta de ce iti editezi pozele... o fi vreun complex, ceva?
Daca ar fi sa le editez eu pe ale mele, as mai "taia" vreo 25 de ani si vreo 25 de riduri.

| JackieSue a răspuns:

Nu stiu daca ai curaj...eu n-as avea.Imi plac fff mult programele, dar n-as renunta in niciun caz la photoscape:d.Eu imi editez pozele...si totusi nu-mi fac fata mai luminoasa sau nu stiu ce fard sau suvite...imi pun rame si ceva descrieri. Cei care isi editeaza pozele cu tot arsenalul sunt niste falsi... aveam o colega care-si edita mereu pozele de vai de capu` meu si arata superb in pozele alea facute.Toata lumea ii zicea ce frumoasa e ...in realitate daca o vezi fugi de ea...nu mai stii unde sa te ascunzi.

| Andreea_7493 a răspuns:

De ce n-ai avea curaj?laughing E asa de greu?laughingMa, e okay sa-ti editezi pozele cat de cat, dar nu din toate punctele de vedere, mega editate si asa mai departe, oricum eu cred ca e ok si fara sa editezi nimic. Daca editezi cu ce te ajuta? Te simti mai bine sau ce? Din alea 4 eu zic sa pastrezi photoscapeu' tongue

| Encore a răspuns:

Vai eu nu stiu daca mi-am editat in viata mea o poza, Io unu detest persoanele care isi editeaza pozele foarte mult, adica editezi un pic acolo dar nu sa fi in poze una, in realitate alta...

| SimpleSergio a răspuns:

Ma abtin si spun doar ca aceasta intrebare nu-si are rostul!winking si nu ajuta comunitatea si ceilalti membrii in niciun fel!
o zi buna!

| REMiXDJ a răspuns:

Poi pastreaza-l pe cel in care stii sa lucrezi mai bine./oricum toate sunt bune./a edita poze e un prim pas de ati gasi in viitor un job./problema e de imaginatie, de ceva nou in efecte, prelucrari, etc./poti face un site, poti concepe o revista, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eo zic sa le lasi p toate:p..cn sti cand tior trebuiePtongue

| danutzyscorpyon a răspuns:

Photo scape e cel mai super prog...
pe bune

| cosminelu a răspuns:

De ce nu ai avea curaj? Pastreaza photoscapeul si mai instaleaza gimp(cel putin mie imi place foarte mult happy )