| TurnOn a întrebat:

Cu ce sa decorez casa pentru o party?

3 răspunsuri:
| ElenaGilb3rt a răspuns:

Pai, cumpara hartie creponata si fa ghirlande. Cumpara baloane si pune prin casa. Eu ma gandesc ca in functie de tema pe care o alegi sa te gandesti si la doua culori pentru baloane si ghirlande. Poti pune o masa in sufragerie si cumpara snacksuri, fa sandwichuri, sucuri (ar fi bine la doza ca asa vor fi toti cu sticla lor), dulciuri, popcorn si punele pe mai multe farfurii.

| ninaelenadobrev a răspuns:

Cu baloane,cu un glob dela cu luminite, cu o masa drept bufet, cu casetofon pentru muzica

| mia_8736 a răspuns:

Pai :cu baloane,comfeti, muzica super, mancare buna si o gazda perfecta!