| Eu_9064 a întrebat:

Cum sa imi decorez casa {Celor mai bune idei dau Funda}

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

O planta decorativa da viata camerei, o oglinda mare da elegantza camerei
acum depinde de tine ce culori iti plac, perinutze din plus dau caldura camerei si pe un perete liber aplica o franghie impletita din mai multe culori si cu cleme decorative prinde poze esarfe panglici

mie personal imi place combinatzia de alb mov pal cu flori crescande descrescande albe pe mov iar fasii albe in diagonala pe mov arata super crede-ma un buchet de lavanda pe birou si un saculetz cu fan imbibat cu ulei de lavanda in dulap, asa scapi si de mirosul neplacut din dulap

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com
Poate acolo gasesti citeva idei interesante.

| 9089 a răspuns:

Peretii poti sa ii faci crem e o culoare frumoiasa mai multe detalii pe http://www.incasanoua.ro/Articole-Categoria-Design_si_decoratiuni-6.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu depinde ce gen iti place tie sa fie mai modern sau mai bine zis intraba pe cineva care se pricepe

| Gentiana a răspuns:

Dupa bunul plac. Daca esti mai deschisa, poarta culori vesele.
Daca esti o fire mai trista, puneti ca fundal o culoare pentru stilul tau asociat.
Ti-ai puta o decora cu un birou, un pat bineinteles, un dulap pentru haine, si poate o oglinjoara micuta cu un dulapior in care iti ti tu agrafe, clamute, bijuterii etc.
Poate, daca ai spatiu, pe birou pune calculatorul, daca nu TV-ul.
Cere pareri si parintilor.Bafta!:X

| Eu_9064 explică:

Mda... camerawinking

| abcdef_5600 a răspuns:

Poate gasesti ceva dragut aici, sper sa te ajute http://www.cadoudeco.ro

| abcdef_5600 a răspuns:

Poate gasesti ceva dragut aici http://www.cadoudeco.ro