| Angelixa a întrebat:

Cui ii place tokio hotel si bill kaulitz caruia da, ii

Răspuns Câştigător
| WhiteTiger a răspuns:

Ascultati-ma! Va rog, nu mai spuneti ca va plac tokio hotel. Voi vreti doar funda Angelixei (stiu si numele real dar nu il spun). Sa vorbeasca doar cei ce chiar sunt fani adevarati iar ceilalti sa taca. chatterbox

8 răspunsuri:
| мяaρѕмσкє a răspuns:

Mieeeeeeeeeee:X

| Biencush a răspuns:

Place

| Seniorithabebi a răspuns:

:-& nu canta misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna trupa a momentului, si cel mai tare solistlaughing yummy

| ShøØtYøu a răspuns:

Sunt Cchair draguti si canta foarte bine, pacat ca nu au venit in Romania pana acum.Si Tom are o voce foarte buna, daca nu sti melodia ascult-o merita:this party is in you(Tom Kaulitz)

| HumanoidWorldTokioHotel a răspuns:

Miaaaaa! ii ador tatuajele, percing-urile, ochii, stilul intr un cuvant tot

| Bubu_3915 a răspuns:

Mie imi place Tokio Hotel. big grin

| Ioana_Ioana_1998 a răspuns:

Imi place foarte mult Tokio Hotel! Sunt cei mai tari!