| foreveryou a întrebat:

Cum as putea sa curat carpita aceea de la ochelari de vedere? ( i-am prins in aspirator iar acum e cam maronie laughing) ) nu stiu exact in ce categorie sa incadrez intrebarea asa ca no offense...

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Se poate spala.Pe am mea am spalat-o si de mana dar si la masina si nu pateste nimic. tongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce n-o speli? de mana... nu la masina de spalat. eu am spalat-o p-a mea si e ok, n-are nimic. sau iti poti cumpara alta de la orice cabinet oftalmologic.