| adreyashu a întrebat:

Cu ce as putea sa-mi curat pc-ul in interior?
Este ceva gen un aspirator sau altceva?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Cu spray cu aer comprimat.

| adreyashu explică (pentru RaduTN):

De unde as putea sa cumpar?

| RaduTN a răspuns (pentru adreyashu):

De exemplu cu acesta http://www.pcgarage.ro/......18-600-ml/ ai puta inlatura praful destul de usor, poti da comanda de 2-3 ca nu are capacitatea foarte mare.

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Exista mini aspirator care se baga la usb e foarte ieftin.winking

| adreyashu explică (pentru RobertMoon):

Dar ca sa curat pc-ul trebui sa-l scot din priza deci usb-ul nu va merge
Daca mai ai alta varianta?
Daca nu trimite-mi te rog un link

| RobertMoon a răspuns (pentru adreyashu):

USB merge si cand e calculatorul oprit. Chestia e sa nu opresti sursa din butonwinking

| adreyashu explică (pentru RobertMoon):

Daca il curat pe dinauntru trebuie sa scot sursa de curent ca sa nu ma curentez sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la vulcanizare ca sa-l sufle asa cum trebuie.