| MicheilaMicheluzta a întrebat:

Cum as putea sa fac cea mai tare pertecere in aceasta vara.

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

1.Intreaba parintii daca te lasa sa faci o petrecere la tine in casa.2. Daca te lasa aduna-ti toti prietenii si invita-i.3.Cu o zi inainte de petrecere ia-ti tot ce iti trebuie(suc mancare cipsuri perne etc daca vrei in pijamale lanterne pentru zis povesti etc.)4.Care este cel mai important distrati-va la MAXIMMMMM funda plzzz

Răspuns utilizator avertizat
| TheExpert01 a răspuns (pentru cristinica20025):

Lol daca a considerat ca sunt mai bune ideile mele? tu 4 randuri ai scris doar titlurile...

Răspuns utilizator avertizat
| TheExpert01 a răspuns (pentru cristinica20025):

Oi fi avand tu 10 ani dar nici nu stii sa scrii si +asa a considerat dmn ce mai geloasa...tongue

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| ciprian_7143 a răspuns:

Pai depinde de anturajul din care faci parte si de varsta ta! Daca ai fi un pic mai precis in detalii s-ar putea sa te ajute cineva...

Răspuns utilizator avertizat
| Biiiib a răspuns:

Pai cheama-ti toti colegii de clasa, de scoala sau din cartier. Poti face o petrecere la piscina, ii rogi pe fiecare sa aduca cate ceva de baut sau de mancare.Desigur costumele de baie nu trebuie sa lipseasca, mai ales daca afara este foarte cald.Sau puteti face si o bataie cu apathinking Good Luckwinking.