| ImmortalQueen a întrebat:

Cum e baiatu perfect pentru voi? Cum trebuie sa fie? Sau cum sa arate?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E greu de facut o descrieere exacta. Asa cum nici eu nu as putea descrie fata ideala pentru ca sincer nu o cunosc. Si nici voi nu o cunoasteti. Persoana ideala e persoana pe care inca nu ai cunoscut-o sau nu ai facut-o cu adevarat. Nu poti sti cine este menit sa iti fie alaturi pana la un anumit moment. E prematur sa spui ca vrei pe cineva blond / brunet, ochi de un fel anume si alte lucruri. Acestea sunt lucruri nesemnificative la un moment dat. Nu de putine ori mi s-a intamplat sa fiu cu o fata a carei descriere nu cred ca m-am gandit vreodata ca ma va atrage. Pur si simplu se intampla. Iubirea nu se calculeaza si nu se descrie. Iubirea se simte. Cand simti ca iubesti si simti ca esti iubit stii ca esti fericit cu adevarat. Perfectiunea nu consta in partener ci in relatia dintre voi.

nony
| nony a răspuns:

Baiatu´perfect fetelor, ma ¨mulez¨ pe orice cerintá. Fumez, dar o sa ma las, beau ( cantitati rezonabile ) dar o sa ma las si de asta, pe @Leonna o s-o dezamagesc rau la partea cu virginitateahee hee Sunt dragalas, pufos, baland ca o pisicutá ( aviz ini.mini.bla bla bla )
Deci, luati-ma acasa! Usor de spalat si de ingrijit, fara pretentii mari la macare. Pot dormi atat pe tine cat si langa tine.Am nevoie de caldura ( sufleteasca )...batting eyelashes

nony
| nony a răspuns:

@f, multumesc frumos.Vin promotional, am in dotare intrumente de satisfacere a celor mai ascunse fantezii kiss laughing

nony
| nony a răspuns:

Anonim ai raspuns, anonim ai sa mori laughing Laudatorii?! Care laudatori, prietene/o?! Faci diferenta intre prietenie si pupincurism? Se pare ca nu, tu esti decat ...anonimwinking

| Razvan a răspuns:

Presimt ca am sa te dezamagesc. N-am nici cea mai vaga idee si parca nici curiozitatea nu ma impinge sa fac un portret.Nu ma visez la altar in rochie alba cu Fat-Frumos de brat si nici nu il caut in fiecare baiat care il cunoschappyPur si simplu e prea obositoare treaba. Daca are de gand sa vina, oricum n-o sa-l recunosc.Si el nici atatlaughing
Stiu, trebuia sa ma faca mama baiatbatting eyelashes

| Elena1234456 a răspuns:

Brunet, inteligent, hotarat, intelegator love struck.

| andreeamitoi a răspuns:

1. nu injura
2.par brunet
3. ii plac animalele
4.milostiv
5.intelegator

rezultate:

0% big grinbig grinbig grinbig grinbig grin:*:*:*:*:*

| Dominicc a răspuns:

Interesant.

| multimoak a răspuns:

La aspect: inalt, bine facut, cu parul lung si drept, blond, ochii albastri, mult mai mare decat mine ca varsta, ingrijit
Comportament : iubitor, romantic si salbatic in acelasi timp, sa-i placa sa lucreze, sa aiba gusturi rafinate, sa-i placa sa faca mancare, curat si sa fie foarte bun in pat!
Nu exista barbatul pe care-l caut, dar mai insist cu cautarile big grin

| e m i l y a răspuns:

Pana acum am avut iluzia asta de doura ori-ca am intalnit baiatul perfect pentru mine. Si, surpriza! Nu era atat de perfect niciunul dintre cei doi pe cat ii credeam. Anyway...idealul meu masculin ar trebui sa fie brunet (preferabil cu plete), ochi verzi/negri/caprui, mai inalt ca mine, slab. Mda, deja am destule pretentiiblushing. Si ca personalitate... iubitor de animale (in special de pisici!), spontan, amuzant, intelegator, crazy, sa aiba ochi doar pentru minebatting eyelashesblushing, sa nu se rusineze sa ne afisam relatia in public, sa nu se lase manipulat de alte persoane, sa nu fumeze. (cand saruti un fumator e ca si cum ai linge o scrumiera!)

| Smarandica a răspuns:

Hmm. baiatul perfect nu Exista la fel cum nici fata perfecta nu exista.insa baiatul ideal pentru mine ar fi unul brunet cu ochii caprui.(nu-mi plac blonzii ca ochii albastrii) SA nu beie, sa nu fumeze, sa fie virginblushing, sa ma iubeasca, sa-mi fie fidel, sa nu vorbeasca porcosstraight face, sa nu scuipe sau sa faca "circ"cand se afla in discutii contradictorii cu cineva...SI nu in ultimu rand, sa ma puna pe mine prima, inaintea prietenilor sai!

| Smarandica a răspuns:

Tare nonyrolling on the floor
Daca imi esti fidel, te iau eulaughing
Glumescdevil am prietenlove struck

| f a răspuns:

Brunet/Saten, ochii albastrii/verzi/negrii, mai inalt decat mine, cel putin la fel de inteligent ca mine, amuzant, bun la volei, baschet, patinaj, betminton.atunci cand imi este frig sa ma ia in brate, sa nu ii fie rusine sa stea si cu fetele, totusi fidel, sa ma poata ajuta atunci cand am nevoie de el, sa aiba tupeu, insa sa stie cand sa taca si poate injura pentru ca si eu injur din cand in cand si sa iubeasca pisicile si cainiihappy

| f a răspuns:

M-am razgandit, il iau pe nony acasalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nony. se cunoaste ca ti-au plecat laudatorii. Cauti alte victime?

| Mystique a răspuns:

Baiatul perfect?batting eyelashes Well in primul rand trebuie sa fie inteligent, cu simtul umorului, obraznic si sexy laughing cu o personalitate puternica, imi plac tipii care stiu ce vor...happy eii si ca sa nu fiu ipocrita, nu strica daca are si ceva muschi, imi plac"patratelele", dar nu exagerat happy dar hmm, se pare ca pe TPU e baiatul perfect pentru orice fata aka nony big grin pacat ca e o mata blanda, dar probabil ca zgarie rau laughing

| mslollypop666 a răspuns:

Barbatu perfect poate exista in fiecare baiat, dar mai intai trebuie sa cauti ceea ce iti doresti tu de la el si sa gasesti happy asta e tot. Si in primul rand nu trebuie sa ne uitam numai la frumusete happy cel mai mult conteaza personalitatea, gandirea, daca e stapan pe sine si stie ce isi doreste. Bft la cautat baiatul perfect pentru tine!