| Denisutsaaaa a întrebat:

Cum fac sa imi ramana parul drept?! Cand ploua. si e ud. pe jos, mi se face cret. e de la umiditate. Ce as putea folosii sa imi stea drept?winking

3 răspunsuri:
| DDoctorita a răspuns:

Ai putea incerca un chit de Sampon pentru par lis. Sunt o gramada, eu personal iti recomand cel de la Garnier. Are Sampon + Suavizant + Alizador!

Am o prietena care il foloseste si nu i se mai increteste asa repede in momentul ploii! happy

| nicolMrr a răspuns:

Fixativ.dar s-ar putea sa nu tina. Oricum cand plaoua sau dupa cand este umiditate slabe sanse sa-ti ramana.winking

| Denisutsaaaa explică (pentru nicolMrr):

Da. dar le-am vazut pe unelee. cu parul foarte drept... cand ploua. mie mi se umfla. se face super naspaa!