| Raul199612 a întrebat:

Cum fac sa nu mai arate HTTP taiat?

http://imgur.com/EL9Ri4a

Funda

3 răspunsuri:
| Tomytza87 a răspuns:

Si mie imi face asa este de la data adica trebuie sa o fixezi ora nu trebuie nea aparat asa ca uitate in dreapta jos la ecran si iti scrie o data si o ora dai click pe ele si dupa (asta doar daca ai wondous 7) scrie jos pe mijloc,, Change date and time... dai acolo si cred ca o sa te descurci mai departe. Funda?

| Kashhe a răspuns:

Ai grijă ca ora calculatorului să fie bine pusă.
Verifică dacă-n Internet Explorer face așa, dacă nu înseamnă că la browserul care-l folosești e problema(google chrome?). Du-te la settings, iar la sfârșit vei vedea "Show advanced settings..." pe care-l apeși, iar acolo iar la sfârșit este un buton "reset settings". Folosește-l.