| claudiu1925 a întrebat:

Cum imi pot crea o porecla? Ceva simplu... Niste exemple di as mai vrea sa stiu cum sa fac sa ma strige si alti? Fundabig grin

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ideea poreclei e ca e pusa de altcineva nu de tine insuti.Cauti atentie.Asa se citeste dorinta ta de a-ti gasi o porecla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca prorecla care ti se potriveste e "agramat". Arata intrebarile tale de pe TPU oamenilor pe care ii cunosti si te vor striga asa fara sa-i mai rogi. Asta daca nu-s si ei niste agramati ca si tine.

| claudiu1925 explică (pentru anonim_4396):

Wow. Cat ti-a luat sa te gandesti la raspunsul asta? Daca aveai chef de caterinca puteai sa comenteI altundeva... Apreciez ( deloc ) ca te-ai straduit sa alcatuiesti acest comentariu si din asta mi-am dat seama ca esti ''neciopli''.

| Exaizo a răspuns:

Pai e simplu.
F**i un cap la tastatura direct in splina, si *tadam*, porecla noua.
Daca vrei ca lumea sa te strige pe noua ta porecla trebuie sa fie si una care atrage urechile lumii, gen brânzică, celulă, lebăda neagră, etc.
Iar dupa ce ti-ai gasit numele perfect tot ce trebuie sa faci este sa le spui prietenilor tai sa iti modifice numele in agenda lor de telefon cu noua porecla.

| CocoMexii a răspuns:

Sunt multe persoana care se pricep la poreclelaughing, n-ai ideea cati! Astea se pun pe moment, adica depinde si de situatie si depinde si de numele tau, zic eu. happy