| mirunikkk a întrebat:

Cum imi pot ondula parul in afara de bigudiuri si placa

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Iti infasori fiecare suvita dupa un elastic de par, iar dupa ce ai terminat de infasurat suvita o fixezi tot cu ajutorul elasticului.
Chestia asta am auzit-o la colegele mele si chiar functioneaza.

7 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Iti faci o coada impletita si stai cu ea cateva ore/zile. depinde can de ondulat il vrei big grin

| Deea a răspuns:

Coada impletita

| αŁз a răspuns:

Deci iti dai parul peste cap, in fara si te dai cu spuma la varfuri Si Se Increteste. adica la parul meu asa se intamplasmug

| newshtrutuale a răspuns:

Exista acele moate, tot un fel debigudiuri, dar dintr-un material mai moale.

| AdelinaC a răspuns:

Ti-l impletesti si stai asa cu el 24 de ore apoi va parea mai omdulat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Electrocuteaza-te!

| aalhggcsdsvs a răspuns:

Cu permanent la rece sau immpletit