| anonim_4396 a întrebat:

Cum invat foarte repede spagatul? am numai 11 ani si nu stiu am cautat si nu cerd ca sunt sigura. daca gasiti lectii video dat-ti like-ul. funda +vot

4 răspunsuri:
| Liolic a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=aPo7ktEiHI0&feature=related

Incerci asa in fiecare seara cite oleaca si vei invata

| Mirellusha a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VLxO-UJdYU4

Nu știu cât de repede o să înveți, fiindcă însuși șpagatul se face greu.Dar eu în acest moment tot exersez șpagatul, și am la fel 11 ani.
Sper să te ajute! Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Mirellusha):

Nu mai este nev...

| girlcOoL a răspuns:

Eu sunt mai maree si candd eram micaa. mereu faceam astaa smug asta vine de la sinee da este nevoie de multa rabdaree.