| soph999 a întrebat:

Hi! va rog imi dati niste site-uri sau idei ceva din care sa ma inspir? deci trebuie sa fac o sceneta(cu inca 2 fete)din care sa rezulte manipularea opiniei publice sau incalcarea codului etic.Nu am nicio idee...straight faceputeti sa imi dati voi va rog? macar un site sau ceva dialog...sa inteleg pentru ca il dezvolt eu!
mersi mult! a si inca cevabig grin
maine e 1 martie... voi le duceti profesoarelor martisoare? ca o fata mi-a zis ca duce ghioceihee heece ar fi mai potrivit sa duc?
Mersi inca o data! dau fundita...cand o sa mearga!kiss

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Vai...cum sa nu ai nici o idee cand sunt atatea care sau intampla cel mai bun exemplu...cazul Elodia de la Otv aia inseamna manipularea opiniei publice!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat