| mitcel a întrebat:

Cum pot adauga bluethootul in bara de langa ceas la windows 7?
l.am instalat si nu imi apare in bara aia.
inainte cand mergea trebuia sa dau dublu click pe shortcut si imi aparea in bara de langa ceas de jos din dreapta.
cum pot sa il fac sa apara din nou in bara aia?
funda!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start ->Panoul de control ->Toate elementele din Panoul de control -> Pictograme in zona de notificare -> Aici selectezi la pictograma de la Bluetooth -> Se afiseaza pictograma si notificarile -> click pe OK
Vezi foto: http://i.imgur.com/1i7Ur.jpg
Bafta!

| mitcel explică (pentru neluL):

Stiu asta.dar nu e in pictograme de notificare.si cand trimit cv de pe tel pe pc zice ca nu e instalatsadva rog ajutati-ma

| neluL a răspuns (pentru mitcel):

Reinstaleaza-l! te duci in my-computer ->disc C ->program files ->aici cauti bluetooth ->dublu click pe folder si cauti aplicatia cu terminatia.exe (installer-ul)

| mitcel explică (pentru neluL):

Tot nu mergecrying((

| neluL a răspuns (pentru mitcel):

Intra in Device Manager la adaptoare de retea si spune-mi cum se prezinta bluetooth-ul tau acolo! Eventual fa-mi un print screen. (are vreun semnul exclamarii in dreptul lui? )

| mitcel explică (pentru neluL):

Spune.mi mai pe romaneste k eu am win 7 si nu am inteles. habar nu am de ce tot spui acololaughing.te rog!

| neluL a răspuns (pentru mitcel):

Intra in Start ->in bara din start scrie ->Manager Dispozitive ->Adaptoare de retea (dublu click)->Bluetooth (dublu click) Aici iti spune despre cum functioneaza dispozitivul.

| Dubaster a răspuns:

Deschizi Bluetoothul iar la Options bifeaza "Show the Bluetooth icon in the notification area" dai Ok si totul s-a rezolvat
Bafta!

| mitcel explică (pentru Dubaster):

Am facut asta, dar cand am incercat sa pun cv de pe tel pe calc nu a mers.imi zice ca nu e instalat, dar el de fapt e instalat pentru ca mi.l arata acolo la uninstall or remove all programs.straight face nu stiu ce sa.i fac. oricum mersi pentru raspuns.