| TrollingFace a întrebat:

Cum pot invata o poezie mai repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti au o memorie buna, eu as recomanda sa te pui sa o inveti seara cat poti de bine, dimineata te scoli mai devreme si o repeti( esti cu mintea limpede si o memorezi mai repede sper sa mearga happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexgabyy29 a răspuns:

Inveti strofa cu strofa pana inveti toata poezia.

| LAYILA a răspuns:

Ocitesti de zece ori si dupa o sa o stii la mine functioneaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru LAYILA):

Nu toti au o memorie buna, eu as recomanda sa te pui sa o inveti seara cat poti de bine, dimineata te scoli mai devreme si o repeti( esti cu mintea limpede si o memorezi mai repede sper sa mearga happy

| mia_8736 a răspuns:

Pai citesteo cu intonatie de trei ori apoi peste o jumate de ora citesteo iar si spuneo fara sa te uiti pe hartie si o sa o stii.multa bafta
fundita?

| nikoleta27m a răspuns:

Fiecare vers il repeti de 7 ori apoi toata poeziahappy