| Blalala a întrebat:

Cum pot pune, la starea de pe facebook, chestii d-alea gen ". se simte indiferentă,. se simte îndrăgostită, etc "? Dau fundiiţăăăăăăăăăă. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| stephanixx a răspuns:

Cel mai simplu te duci la setarile contului si iti schimbi limba in engleza (us) apoi te duci la stare si iti apare emoticon-ul acolo iar tu dor selectezi. funda?/

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca inca nu ai aflat cum se face, iti voi spune eu, daca ai aflat ma bucur pentru tine. Iata cum procedezi:Te loghezi, apoi iti va aparea o pagina in care vei vedea actualizarile prietenilor pe centru, in in stanga vei vedea jocuri(daca joci), mesaje etc. Mai sus vei vedea imaginea ta de profil (in stanga sus)apoi.in dreapta pozei vei vedea un text care spune ceva in genul : la ce te gandesti, textul acesta e intr-o caseta in care daca dai click pe text poti scrie mesajul care il doresti. Sper ca am fost de folos.

| Blalala explică (pentru OnuOnulică):

ştiu,dar nu prea aţi înţeles întrebarea. deci eu mă refeream a faptul că, atunci când o persoană scrie acolo un status sau ceva, îi mai apare lângă şi o chestie gen ''se simte indiferentă, se simte îndrăgostită'' depinde de mesajul pe care l-a pus acolo. dar eu nu ştiu cum pun alea cu ''se simte indiferentă.'' asta a fost, mai exact, întrebarea mea happy

| ladydaianne a răspuns:

Selectează ca limbă pentru facebook engleza, apoi la stare o să-ți apară un emoticon mic și gri :3 De aici te descurci tu!

| Lorennna a răspuns:

Acolo unde trebuie sa-ti scrii " starea". trebuie sa-ti apara niste emoticoane happy si dai pe ele. mie nu-mi apar inca...

| melania123 a răspuns:

Uite daca vrei iti dau exemple de niste statusuri care le poti scrie acolo:
1. fetele imi bat in geam, dar n-aud ca am termopan!
2.ia tupeu fetito si scuipa-i in fata!
3.relex domnisoara nu esti decat o tarfa ordinara!
4.inainte iubeam sa te ador, acum iubesc sa te omor!
5. vrei lectii de viata? astea nu se gasesc la piata!
6.esti un oarecare care cauta parcare!
7. vrei atentie? fa-te semn de circulatie!

| Blalala explică (pentru melania123):

ştiu,dar nu prea aţi înţeles întrebarea. deci eu mă refeream a faptul că, atunci când o persoană scrie acolo un status sau ceva, îi mai apare lângă şi o chestie gen ''se simte indiferentă, se simte îndrăgostită'' depinde de mesajul pe care l-a pus acolo. dar eu nu ştiu cum pun alea cu ''se simte indiferentă.'' asta a fost, mai exact, întrebarea mea

| ungureanud a răspuns:

Eu am inteles intrebarea ta, ca am vazut la altii si vreau si eu sa fac, dar am vazut ca ei fac in romana.Cum e posibil? Vreau si eu in romana

Întrebări recente