| NemNUZ a întrebat:

Cum pot sa imi aleg o poza dintr-un album si sa o am la profil? (Pe facebook)

Răspuns Câştigător
| ツDiana a răspuns:

Dai pe poza care o vrei sa o pui ca imagine de profil, apoi ti putin cu cliku pe ea, si vei opserva ca iti apare in partea de jos a pozei,, Optiuni'', si dai pe,, adauga ca fotografie de profil''.happy

3 răspunsuri:
| pretty34 a răspuns:

La profil- poza fb- edit- si de acolo alegi alta din album/PC happy

| NemNUZ explică (pentru pretty34):

Da, dar imi apare tot felul cu,, am terminat de decupat,,...

| pretty34 a răspuns (pentru NemNUZ):

Stiu, iti apare care cadru vrei sa se vada din poza, select si apoi continuare.