| BeLyNdA a întrebat:

Cum pot sa imi personalizez un tricou cu o poza? Cine imi explica primeste funda!

4 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Exista magazine speciale unde duci pe stick sau pe cd o poza si ti-o imprima pe tricou,perne, cana de baut, etc. Trebuie sa existe si la tine in oras magazine de acest gen, intereseaza-te.

| GiacomO a răspuns:

Există diferite magazine de profil un mergi cu poza și cu tricoul și rezolvă ei.

| Andradawoop a răspuns:

laughing du-te la carefoor acolo este un stand p la intrare unde se personalizeaza tot felul d chestii si le dai lor poza p care vrei sa ti-o pui si te cheama ei cand e gata...saude p net pui acolo poza si iti dau tricoul prin posta, ca si-a luat ocolega asa si in 3 zile o venit. fundita?winking

| reea16 a răspuns:

Pai sunt magazile care se ocupa de asta...tu le duci poza si un tricou si ei iti pun poza.le poti explica mai multe lor... daca vrei sa fie ceva diferit

Întrebări recente