| BeLyNdA a întrebat:

Cum pot sa imi personalizez un tricou cu o poza? Cine imi explica primeste funda!

4 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Exista magazine speciale unde duci pe stick sau pe cd o poza si ti-o imprima pe tricou,perne, cana de baut, etc. Trebuie sa existe si la tine in oras magazine de acest gen, intereseaza-te.

| GiacomO a răspuns:

Există diferite magazine de profil un mergi cu poza și cu tricoul și rezolvă ei.

| reea16 a răspuns:

Pai sunt magazile care se ocupa de asta...tu le duci poza si un tricou si ei iti pun poza.le poti explica mai multe lor... daca vrei sa fie ceva diferit

| Andradawoop a răspuns:

laughing du-te la carefoor acolo este un stand p la intrare unde se personalizeaza tot felul d chestii si le dai lor poza p care vrei sa ti-o pui si te cheama ei cand e gata...saude p net pui acolo poza si iti dau tricoul prin posta, ca si-a luat ocolega asa si in 3 zile o venit. fundita?winking