| DianaDianaDia a întrebat:

Cum pot sa-mi fac sprancenele mai arcuite? happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un salon de cosmetica.Le pensezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Afla ca sprancenele arcuite nu sunt sexi. Sprancenele arcuite si le fac acele cucoane de la birou entru a da o nota de severitate si ca ele au ultimul cuvant. Epileaza doar firele de par in plus si atat, lasa forma naturala daca vreisa fii sexi, feminina.

| Wukii a răspuns:

Caută tutoriale pe YouTube happy

| methodmen a răspuns:

Calm si cu grija si cred ca a postat careva pe net cum...

| Ksonik77 a răspuns:

Buna, mai bine nu incerca singura ca nu merge! Cauta pe cineva care se pricepe! Numai binehappy

| BlackAndWhite12300 a răspuns:

Pensandu-te. mai bine iti faci programare la cineva care penseaza, asa vei fi sigura ca iti iese.