| Savu_Iulian_1957 a întrebat:

Cum pot sterge definitiv mesajele de pe face book?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Click pe vezi toate mesajele, selectezi o conversatie cu prietenul x, si dai unde scrie actiuni, ->sterge conversatia! happy

| Savu_Iulian_1957 explică (pentru Jipa95):

A incercat dar... Intr-adevar se sterge conversatia, dar daca revi la toate mesajele si dai click stinga pe conversatia cu prietenul x, apoi click dreapta pe deschide legatura intro fereastra fara urme noua, conversatia nu este stearsa.

| TheAce a răspuns:

Cel mai simplu mod de a face asta direct e sa iti blochezi contul. Alfel trebuie sa o faci manual.