| IsiR a întrebat:

Cum poti face rost de bani la 13 ani? ceva acasa (adica nu foarte greu). Idei?

6 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Singura metoda care ar fi practica e sa vinzi proiecte ( de design, de HTML sau ce vrei tu ) aici : http://www.freelancer.com/marketplace/

In cateva luni inveti sa folosesti Photoshop si in alte cateva HTML si Javascript.Bafta!

| andreyutzzu3 a răspuns:

Eu la 13 ani vindeam fier vechi la tigani. Scoteam vreo 10-20 de lei pe transport

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Esti inca minor, nu prea potisad

| jimiciu a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut ceva asemanator la 21 de ani si nu gasesc nimic, sau daca gasesc; gasesc numai prosti

| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Banii nu se pot face chiar asa de greu
poti sa faci cd-uri cu muzica jocuri etc. pentru cei fara net sau sa inveti sa reinstalezi windowsuri ori sa vinzi pe net ce-a ce nu-ti mai foloseste

mult noroc si sper ca te-am ajutat big grinD

| inimioaremov a răspuns:

Daca te pricepi la o anume materie poti face temele altor colegii mai "lenesi", contracost desigurhappy
Altcevathinking poate plimbat de caini pentru vecinithinking babysitter dar astea se gasesc mai greu... Eu una asa faceam la liceu: teme contracostwinking