| zone3 a întrebat:

Vreau niste idei cum sa fac rost de bani. Orice idei.

26 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| stroedaniel13 a răspuns:

Pentru inceput iti pot recomanda urmatorul site, care te invata cum sa faci bani pe internet, indiferent cati ani ai:

www.bani-pe-internet.net

| costan a răspuns:

Alege o metoda dintre cele prezentate pe acest site, cu siguranta ca vei face bani daca te implici: http://bani-net-azi.ro/

| TURCUL0001 a răspuns:

Poti sa cersesti

| zone3 explică (pentru TURCUL0001):

Sau poti sa nu dai un raspuns asa aiurea.winking

| Naiman_Ionel_1978 a răspuns (pentru zone3):

Da

| ionutzwk a răspuns:

Foloseste google adsense

| ionutzwk a răspuns:

Sau foloseste viespar.ro!

| junkistul a răspuns:

Eu am niste idei! Ai putea rapi un copil si sa ceri rascumparare, ai putea sa iti vinzi un rinichi, ai putea vinde ceva ce nu iti mai trebuie, ai putea fura ceva, baga ceva in amanet sau ai putea sa zici la lume pe strada ca esti din nu-stiu ce oras si-o ca iti mai trebuie 2-3 lei pentru ocazie sau tren sau angajeazate! sper ca te-am ajutat!

| GaaraOfTheSand a răspuns:

Te poti angaja. sau sa-ti rupi un picor si o mana si sa cersestihappy

| Bogdan_George_1995 a răspuns:

Inregistreaza-te acum GRATUIT si primesti sms-uri cu OFERTE PROMOTIONALE!
*Primesti si bani, cate 3 centi pentru fiecare mesaj primit.
*Vrei mai mult? Recomanda si primesti 10 centi.
*Cand echipa ta primeste mesaj primesti 1 cent pentru fiecare. Poti castiga sute de euro lunar!
* INREGISTREAZA-TE ACUM AICI ==> http://georgebogdan72.wordpress.com/

| never_5650 a răspuns:

Ai putea sa te apuci de videochat, daca ai varsta minima de 18 ani. Se castiga bine. (proprie experienta)

| sandybel2004 a răspuns:

Pentru inceput cati ani ai?

| zone3 explică (pentru sandybel2004):

Ideea e ca nu pot astepta pana iau bani (salar). Am nevoie in vreo 5 zile maxim de 2 mil( 200lei ). Parintii nu-mi pot da, pentru ca mi-au dat restul sumei. Dar am mare nevoie de acei bani.

| sandybel2004 a răspuns (pentru zone3):

Dar pentru ce ai nevoie de bani?

| sandybel2004 a răspuns:

Poti sa faci o intelegere cu parinti tai.Ca la fiecare nota de 10 sa iti dea 10 lei si daca iei nota 9 sa iti dea 5 lei eu am facut aceata intelegere si merge.Sau poti sa faci curat intr-o camera si sa i ceri bani mamei tale pentru asta.Mai iti pot si altele raspunsuri legat de asta dar trebuie sa imi zici cati ani ai.

| Fabian1993 a răspuns (pentru sandybel2004):

Pentru 15 ani ce ma sfatuesti?

| Pump_Rezoo_1997 a răspuns:

Daca vrei, te pot inscrie ca reprezentant Oriflame. Contacteaza-ma prin mail la r0xannythha pentru detalii!

| zone3 explică (pentru Pump_Rezoo_1997):

Sunt reprezentant oriflame

| Pump_Rezoo_1997 a răspuns (pentru zone3):

Aaa...ok

| giov03 a răspuns:

Du-te la aparate pune-ti inauntrau 10 -15 lei si asa o sa faci rost de 50 60 de lei!

| Nicu_Mirel_1988 a răspuns:

Orice bani primiti sa-i pui tntrun loc si sa nu te mai atingi de ei si de fiecare data cand castigi un banut il pui acolo.

| Naiman_Ionel_1978 a răspuns:

Vreau sa fac bani

| anotherstalker a răspuns:

Te imprumuti de la cineva sau imparti pliante pentru o parte, sau nu stiu, profita de hobby-urile tale. Eu de exemplu fac poze. Daca as avea nevoie de 200 lei as gasi 3 persoane pentru 3 sedinte si in 5 zile as avea banii

| Mare_Dragos_2000 a răspuns:

Vinde-ti un rinichi si ficatu si inima

| veverita7 a răspuns:

Poti sa reciclezi doze de aluminiu sau pet uri si eu ma gandesc sa fac asta poti castiga destui bani daca ai rabdare sau poti sa inveti sa faci clătite şi să le vinzi la şcoală cu cat vrei tu sper ca ti am fost de a juca tour