| AnneK a întrebat:

Cine stie cum pot face ca Google Chrome sa nu imi mai pastreze un istoric al site-urilor vizitate?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mult po*n?laughing)

| AnneK explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu prea mult porn laughing
Sunt tipa, nu ma uit la porn dar stau mult pe Tumblr si dau si de multe tumblr-uri porno si ma irita sa stau sa tot sterg istoricu' laughing
Imi place avataru', btw happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnneK):

Glumeamlaughing)...dar cand cineva pune intrebarea asta primul lucru te gandesti de ce ar vrea sa stearga istoricullaughing) apoi instant iti vine un raspuns in caplaughing)si sincer nu stiu ce e Tumblrlaughing)
Avatarul e unul din cei 2 actori preferati ai meibig grin...

| AnneK explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca asta e primul lucru care iti vine in minte laughing
E Norman Reedus, stiu happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnneK):

big grinbig grinbig grin

| PickUp a răspuns:

Buna!
Nu ai cum sa faci decat daca stersi istoricul sau poti folosi Modul Incogonito!
Cum folosesc Incogonito?
Uite aici:http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95464
Bafta!
Funda?:D

| PassingBY a răspuns:

Deschide modul de navigare Incognito de la chrome. Faci asta apăsând Ctrl*Shift*N happy

| dishea a răspuns:

Incognito

| AnneK explică:

Stiu de modul incognito, dar credeam ca se poate sa si chestia asta. Mersi oricum :*