| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de plictiseala crying?

Răspuns Câştigător
| didi2802 a răspuns:

Iesi cu prietenii, iubitul/iubita; te uiti la un film, desenezi, citesti, iti cauti orice tip de activitate....sunt atatea lucruri ce le poti face

9 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Sari in sus

| ÐÿÅ a răspuns:

Intra pe TpU.laughing

| dianacool a răspuns:

Buna! Si eu ma plictisesc..Iti recomand sa asculti niste muzica, sa te uiti la un film pe care tu il consideri amuzant, sa iesi la un suc cu prietena ta cea mai buna, sa te joci pe friv. Sunt multe lucruri pe care le poti face.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai iubit sau iubita? ai peste 18 ani? sa **** pe ea

| andrei2002 a răspuns:

Ai iubit sau iubita? ai peste 18 ani? sa faci sex cu ea

| Dannycsa a răspuns:

Fa-ti cont pe vplay si iti recomand serialul The Mentalist happy Daca esti cinefil... dac nu tot asa laughing

| AndTheea a răspuns:

Uită-te şi tu la un film sau ceva laughing