| CreațaMăăă a întrebat:

Cum scap de plictiseala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fugi,faci la stanga, intri in blocul cu numarul 13, urci pe bloc,te arunci,te trezesti la spital,vin aia de la pro tv,te dai mare in toata tara,devi celebru,mergi la hollywood,spui ca-ti place de justin bieber,se ia toata america dupa tine,te duci in franta,acolo fac aia misto de tine,ii bati,ajungi la inchisoare te dai cu capul de pereti pana evadezi,te ascunzi o saptamana de politie,gasesti un restaurant te angajezi acolo,dormi in parcare,te vede un politist,ii dai un croseu de dreapta,ii furi masina,faci o urmarire ca in filme,faci pana,esti inconjurat,te rapesc extrateresti,cazi din nava,ajungi in oceanul pacific,intri in noua zeelanda,acolo iei lecti de carate,te duci in america, te bat cei care il urasc be bieber, ajungi la morga, vezi un decedat, faci infart si asta e.

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu biberonul.

| Dash a răspuns:

Pana la urma scapa ea de tine.

| PotcaPădurii a răspuns:

Cu talent, 3 lei bucata de la Tanti Floarea.

| AikkoxD a răspuns:

Cu fainoşag.

| Cristianne a răspuns:

Dormi.

| alabalaportocalala a răspuns:

O enervezi....pana la urma o sa plecethinking

| xMary a răspuns:

Doua cuvinte: sinu cidere.

| Rockărița a răspuns:

Plictisindu-te în continuare oh go on. Glumesc..ascultă și tu muzică, ieși afară cu prietenii, citește o carte, stai pe facebook...etc. Sunt multe lucruri de făcut când te plictisești. happy

| Gumalamanaazecea a răspuns:

Cu talent

| Xtadelo a răspuns:

Stai in cap laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Cu un oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trimiti acasa

| Aneurysm a răspuns:

Ia Senalax. Si trece.

| iKeel a răspuns:

Încearcă să-ţi dai un cap în gură.

| umbrax a răspuns:

Iate la bataie cu un canibal

| oliviaaa a răspuns:

Ii citesti raspunsul lui BmWlI

| selysol a răspuns:

Freci menta sa iasa ceai cand te plictisesti freaca musetelulbig grin

| Roxxxxi a răspuns:

Te pui sa iti faci unghiile, te uiti la tv, mai citesti cate ceva, suni pe cineva cu care nu ai vorbit de mult. Si trece repede timpul.

Răspuns utilizator avertizat
| UnVis a răspuns:

Te pui pe you tube intr - un videoclip in care esti bleaga si apaoi o sa ne intrebi cumi scapi de rusine.

| Didishorr a răspuns:

Facebook

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Taie vena.

| deutzadia a răspuns:

Aducand-o inapoi la tine sau te dai cu capu de perete.laughing

| CreațaMăăă explică:

Sunt prea plictisita ca sa fac asta. Vreau asa... ceva pe moment cum s-ar spune

| M3taX a răspuns:

Da

| AllTogether a răspuns:

Plictiseste-te

| Gusky9 a răspuns:

Asculti Justin Bieber si sigur pleacawinking