| Alex201938 a întrebat:

Cum va petreceti timpul liber? happy

Răspuns Câştigător
| Gabi696969 a răspuns:

In general vorbesc cu iubitul meu, ascult muzica ma uit la tv sau navighez pe internet. Imi place foarte mult sa ma dau cu rolele sau bicicleta sa citesc... (Sa mananc ciocolata laughing ) idk multe chestii care pe mine ma ajuta sa nu ma plictisesc

12 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ma uit la filme, dorm si ies pe afara vreo 5 minute cu prietenii dupa care ma intorc in casa si dorm laughing. Ma bucur de vara! laughing

| mentholinks a răspuns:

Citesc din Biblie si stau pe TPU.

| Kenya a răspuns:

Fac sport, ies mult.

| IonuţR1995 a răspuns:

Ma joc pe calculator, ma plimb pe afara, ies cu prietenii la un film/suc. Dar daca ne intrebi asta, doar ca pe niste idei, ti-as recomanda sa-ti cauti un hobby, poate un sport.

| Made_Self_1995 a răspuns:

Eu imi consum timpul liber plictisindu-ma sau frecand menta.

| OohAnamaria a răspuns:

Citind (marea majoritate a timpului), ascultand muzica, uitandu-ma la filme si visand cu ochii deschisi

| Kaptain5088 a răspuns (pentru OohAnamaria):

Ce citesti?

| OohAnamaria a răspuns (pentru Kaptain5088):

Tocmai am terminat,,Jocurile Foamei:Revolta"de Suzanne Collins, ultimul volum din trilogia,, Jocurile Foamei".Mi-a placut foarte, foarte mult, dar acum nu stiu ce sa citesc.Am cateva carti, dar nu stiu pe care sa o aleg. Ceva recomandari?

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Facand sport si mergand la sala

| WalleWalls a răspuns:

Cu prietenii, facem plimbari, poze, palavragim...

| AspirinaDeInima a răspuns:

Pai...ies cu prietenii la o samanta, ma plimb cu bicicleta, ma joc cu mingea, ies prin parc, seara ies cu laptop-ul pe terasa si ma joc pe el...Si multe alte chestii.

| Adriana_Constantinescu_1976 a răspuns:

Nu am timp liber decat cand vin acasa de la serviciu si atunci am multa treaba.