| selenaxXxgomez a întrebat:

Cum vi se pare sa-mi fac ziua de nastere la padure? vreau sa fie o idee originala... si invitatiile cum sa le sciu? Gen felicitari? poze plise!

Răspuns Câştigător
| andreetgv a răspuns:

Ce idee buna ai foarte original bravo! Invitatiile fale tematic petrecerii cu hartie cartonata si decorata cu slipici verde pe margini si pe prima pagina deseneaza o frunza si pe ea scrie numele celui invitat iar iar cad se deschide invitatia poti scrie un text specific unei invitati care sa contina data, ora si locul. APP LA MULTI ANI!

5 răspunsuri:
| Violent a răspuns:

Http://www.artcompedia.com/......stica.html poti lua unele idei de aici. Sper ca ti-am fost d eajutor.Bafta cu felicitarile. Funda?

| thisissolawl a răspuns:

E o idee foarte buna la padure, invitatiile da, ar merge gen felicitari

| haiZI a răspuns:

Fa-o traditional.La padure se face picnic sau se ia aer curat, gratar.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haidetzi sa il cinstim pe eminescu lecturand aceste creatzii! aratatzi ca va pasa de cultura tzarii noastre www.cenacluljj.wordpress.com

| EuAlexaaa a răspuns:

Cu mese de picnic, barbeque, muzica la maxim din masina, langa o apa pentru balaceala etc. ar fi interesant. Ex. de Inviatie http://www.ghidpetrecericopii.ro/images/invitmikimouse.jpg