| Addaa1998 a întrebat:

Daca ai putea, unde te-ai teleporta?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In planeta asexualilor unde nu sunt femei ci doar barbati care locuiesc singuri fara pornografie gen reviste sau filme. Doar diversiune, o berica, un PS3 acolo si munca.

| Dean1996 a răspuns:

In LA, NY, Toronto...mi-ar place sa ma pot teleporta, as calatori pe gratis..cu probabilitatea de a ramane prinsa intre doua lumi dar..ehlaughing

| Alexakos a răspuns:

Japonia, maldives, america. si in toate tarile astea mai faine.
daca as avea numa o sansa. atunci cu siguranta maldives.
dar tu?

| GeosBIOS a răspuns:

Pe-o insula pustie. Sa am cativa bananieri si cativa cocotieri din care sa pot trai, dar in rest sa nu mai fie nimeni prin preajma.

| ElizzaTPU a răspuns:

In New York!

| LaraClarice a răspuns:

In fiecare loc posibil de pe Terra

| Cherilyn a răspuns:

In Japoniaaaa! \m/

| Addaa1998 explică:

Eu...mie mi-ar placea intr-o tara istorica!
Sau Canada unde am fost si cand eram mica in Toronto la cascada Niagara
Franta
Germania
Nu stiu toate tarile pe rand si insule

| Alexakos a răspuns (pentru Addaa1998):

Sa inteleg ca-ti place istoria...

| Addaa1998 explică (pentru Alexakos):

Corect!
Am fost si la Porolissum de weekend-ul trecut! A fost super la zilele romane

| MariaBeatrice a răspuns:

Intr-un loc in care sa fiu si eu apreciata, iubita si unde sa am prieteni adevarati sad

| Issabela26 a răspuns:

Italia cu siguranta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutzaDutzi a răspuns:

La sora mea, in SPANIA!

Răspuns utilizator avertizat
| andraa97 a răspuns:

In Paris.