| SabinaQueen a întrebat:

Daca v-ati putea teleporta intr-un loc, unde v-ati duce?

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

M-as duce pe niste dealuri cu o fata. Dealurile sa fie cuprinse de lumina slabita a apusului soarelui, iar ea sa adoarma la mine in brate, si eu recitandui o poezie de Eminescu, sa stau langa ea, in timp ce soarele palid isi mai arata ultima raza de lumina inainte de lasarea noptii.

14 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Te roade, te roade sa afli? big grin ce dai sa iti spui laughing? plateste-mi un bilet dus < >intors in bahamas si iti spui cand ma intorclaughing

| RAY a răspuns:

La una in pat si aia sa fie beata si dornica de sex, acuma pe buna m-as duce sa vad spatiu asta as vrea sa vad universul ce frumos e, mas teleporta in toata lumea sa o vad

| SabinaQueen explică:

Stai linistitthumbs up! Nu te suspendeaza, doar o sa-ti stearga un admin raspunsul

| ℵøℵαмε7655 a răspuns (pentru SabinaQueen):

Ah...Dar o să mă suspendeze la un moment dat.La cât de frumos vorbesc... ****.

| SabinaQueen explică (pentru ℵøℵαмε7655):

Daca vrei, pot sa te ajutbig grin

| FrateleAndrei a răspuns:

Oriunde numai în Romania nu.

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Nu am voie să zic asta că mă bat părinţii la funduleţ. big grin

| SabinaQueen explică (pentru ℵøℵαмε7655):

Totusi spune-mi, promit ca nu te parasc!winking

| ℵøℵαмε7655 a răspuns (pentru SabinaQueen):

Nu că mă suspendează ăştia de la TPU.

| SabinaQueen explică (pentru ℵøℵαмε7655):

De ce vrei sa ma faci atat de curioasa?confused

| HamsterPufos a răspuns:

Eu vreau să mă teleportez in lumea medievală a Romaniei si să mă teleportez in GTA 5 sau Indiana Jones Emperor/s Tomb

| alinutza77 a răspuns:

Eu m-as duce pe o insula tropicala happy

| SabinaQueen explică (pentru alinutza77):

Vrei sa ma iei si pe mine?