| LanguageMaster a întrebat:

Dacă am sub 18 ani şi merg la pescuit în pădure luând cu mine arme precum sabie, topor de luptă sau buzdugan este necesar să fiu însoțit de un adult?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce ti-ar trebui asa ceva la pescuit? Poti avea probleme chiar si insotit de un adult daca iti gaseste asa ceva asupra ta.Pentru ca nu pescuiesti cu buzduganul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,ai nevoie doar de o scrisoare medicala.

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i buna laughing

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti constient ca-s arme albe nu? Amenda si confiscare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

Vezi.ti de treaba, confunda briceagul cu sabia. Sanatate!

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Sugi! Ce te bagi mai nene? N-ai treaba?!
Crede-ma stiu ce-i aia o sabie, nu am facut antrenamente 2 ani degeaba laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

Mda,chiar ceva de supt aveam nevoie acum.Stai sa.l intreb pe Boris, vecinu' meu, ce trebuie sa mesteci dupa ce mananci ca cat, sa nu.ti miroase gura in padure, zic.Fii cu minte!

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Gramatica! laughing