| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa va puneti in locul unui animal, care ar fi acela si de ce? ( ignorati stupiditatea intrebarii si raspunde tibig grin )

Răspuns Câştigător
| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Buna! Mas pune in lucul unei pisici. Miar place sa vad de ce urasc pisicile atat de mult soriceii,as vrea sa vad cum e sa ai blana si sa te mangaie cineva, si ce vorbesc pisicile, cum ne privesc ele.

1 răspuns:
| SteauaNordului a răspuns:

As vrea sa fiu o pisica. sa vad ce se intampla de pica tot timpul in picioare, sa stiu cum toarce, sa dorm toata ziua si sa ma catar in copaci big grin