| RAY a întrebat:

Cine imi pune intrebarii traznite?

M-am gandit sa imi puneti intrebarii traznite si eu va voi raspunde

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Ai accepta sa iti petreci Revelionul cu fantoma unei criminale?

| RAY explică (pentru R0R0):

Da,dar nu de revelu asta ca inca nu sunt batran si expirat

| RAY explică (pentru R0R0):

Intrebarea ta intra in concurs, ce jocurii prferi tu?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

laughing
Saraca fantoma. Cum se simte cand tu stai cu altele?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Jocuri?

| RAY explică (pentru R0R0):

Banuiesc ca la fel ca ultima iubita ingropata de paste si care asteapta sa invie pastele asta, da ce joc preferi tu, genul

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Sincer, m-ai prins.
Habar n-am.Nu m-am gandit niciodata la asta.

| RAY explică (pentru R0R0):

Ai citit sus dau o licenta de joc la cea mai amuzanta intrebarea, a ta e amuzanta, dar castigatorul il aleg luna viitoare pe 28

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca voi fi eu castigatoarea.
Nu sunt fana jocurilor. Scuze.

| RAY explică (pentru R0R0):

Las ca vad eu ce isi dau

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuie nimic.

| RAY explică (pentru R0R0):

Vad ca ai simtul umorului, de unele tot trag de ele, m-am saturat de asta e asa aiurea, zici ca tragi de tren dar nu pe sine de cale ferata, tu ai face revelu cu un mort celebru?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu.
Mortii miros. Si eu daca simt miros care nu imi place lesin.
O sa fim ca 2 morti laughing

| RAY explică (pentru R0R0):

Si daca sunt eu mort de beat tu vei muri?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu.
Dar tu, daca ar fi invers?

| RAY explică (pentru R0R0):

Tu mandra daca ai fi beata am bea impreuna sa ma imbat si eu

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Sa mori cu mine.
Nu ma lasi tu singură.

| RAY explică (pentru R0R0):

Sigur ca nu, niciodata, nici la bautura, nici la facut copii

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

laughing
A doua varianta cam cade...

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu-i nimic, te ajut eu cu altele

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Ca de exemplu?

| RAY explică (pentru R0R0):

Poate ma ajuta o prietena nu stiu, vad ca devi campioana zilei felicitari in ultima zi a anului, meriti un premiu

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc mult! Ce atent esti!
Cum adica te ajuta o prietena? Nici vorba. Eu sunt tare geloasa.

| RAY explică (pentru R0R0):

Tu si beata esti geloasa?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Cum sa nu?

| RAY explică (pentru R0R0):

Eu nu, din contra sunt gelos doar pe cine bea mai mult ca mine nu pe iubite, o sa ajungi la 100 de raspunsuri tare, unde vei petrece revelu aici?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Acasa
Exact asta voiam sa iti spun. Deja imi citesti gandurile.
Ray, as mai sta de vorba cu tine, dar trebuie sa finalizez pregatirile de revelion.
Deci, vorbim maine?

| RAY explică (pentru R0R0):

Ok,un an nou fericit, si sa distrezi bine, bye, nu isi stiu numele

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Si tie.
Daca imi zici tu numele tau, ti-l zic si eu pe -al meu.

| RAY explică (pentru R0R0):

Reinhard

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Pe bune?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Tu ai terminat pregatirile pentru Revel?

| RAY explică (pentru R0R0):

Da

| RAY explică (pentru R0R0):

Daca vrei isi dau copia de buletin

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Imediat si eu.

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu,multumesc.

77 răspunsuri:
| RAY explică:

Poti verifica singur daca doresti

| oprescudorin11 a răspuns:

Am si eu o intrebare, fireasca.M-am sfiit sa o pun.Dar am auzit ca democratia este in floare, poate am si eu o sansa!
De cateva luni m-am indragostit de o bacterie.Lulea! crezi ca e vreo sansa ca Uniunea Europeana sa aprobe casatoria cu ea? O iubesc la Maxim! In plus vrem sa si infiem copii! Inca nu stiu ce sa fie, oameni sau bacterii, este hotararea noastra! Se va da vreo lege sa aprobe libertatea si asta avand in vedere antecedente? La ce institutie sa ma adresez? La drepturile omului sau ale bacteriei?

| RAY explică (pentru oprescudorin11):

Iubirea invine totul, o solutie se va gasi si pentru tine, si eu am facut dragoste cu o sobolanca si acuma am si amante pisici

| oprescudorin11 a răspuns (pentru RAY):

Eu vreau statut Legal.(punct). Fara asta nu ma arunc in aventuri!

| RAY explică (pentru oprescudorin11):

Sa inteleg ca inca nu ati facut nimic?

| oprescudorin11 a răspuns (pentru RAY):

Sunt in criza de timp! In filozofia aplicata se zice ca 'timpul este ca un foc care arde!"Iar bacteria mea iubita nu mai poate trai mai mult de 4 zile! Am facut demersuri, dar se tor amana!
De iubit, ne iubim: La Maximum! Vrem si copii!

| RAY explică (pentru oprescudorin11):

La multi copii man

| oprescudorin11 a răspuns (pentru RAY):

Chiar nu ma intelegi! Nu am autorizatie inca! Bacteria mea se inmulteste prin diviziune! Deja e 'pe teava', pana obtin Autorizatia"?
Ce ma fac?
E ca o pruncucidere datorata sistemului care se misca foarte lent! Cum ti-am zis, eu si bacteria suntem cam grabiti, din cauze naturale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai o pupă?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum de miai raspuns la mesaj?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce nu? tu esti surioara mea desi mai ignorat mult timp asta e

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sunt mai aproape decât crezi, chiar dacă ți-am dat ignore.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cam cat de aproape esti sa stiu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eeeh, prea multe vrei să știi, o să îți dai seama în curând ^^

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sper sa imi dau seama ca am baut ceva sunt in cheata

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Te-ai culcat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu încă.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Deci unde esti, de ce esti asa aproape in horn? numai fac focul sa nu te afum acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Wăăăăi Petrișor, deci... nu îs în horn, îs sub plapuma ta, vino lângă mine, știu că vrei, strânge-mă în brațe până număr la 3.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce plapuma sunt in calduri, plus ca nu fac dragoste cu minore ca ma paste racoarea, si ce petrisor, lasa vrajeala unde te gasesc?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu ma culc, la multi ani, daca nu ma trezesc asta e, un an nou fericit, si multa fericire alaturi de iubi tau, vise placute

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Iubita mea este foarte fericită, mă așteaptă cuminte în pat până mă duc să îi fac un pet. ting XD
Mulțumesc la fel ^^
Te trezesc eu, nu îi bai... lasă ușa descuiată că intru pe fereastră.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Hai zi-mi de ce miai raspuns la intrebare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce nu?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum de numai mai ignorat?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De ce mai ignorat? e adevarat ca mai enervat atunci ca un nesmtit ce sunt ti-am spus sa numai imi dai mesaj recunosc asta da mi-am cerut scuze fata de tine, apoi am observat ca tiai gasit iubirea aici, acuma unde e iubirea ta la altele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mesaj?
Fu k... nici nu pot vedea răspunsurile.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai rabdare ca se afiseaza mesajele mai greu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ich glaube dich lipling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voiam să vorbesc cu tine :''>

Răspuns utilizator avertizat
| ghettomami a răspuns:

Fa paraschivo adu borsu ca mi foame

| RAY explică (pentru ghettomami):

Du-te la alta sa-si dea ea