| DyaElla a întrebat:

Daca asta ar fi ultima ta zi de trait si ai avea de ales dintre mai multe puteri supranaturale, ce ai alege si cum ti-ai petrece ziua?

17 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Orice putere as avea, tot as omora cativa tigani laughing

| DyaElla explică (pentru AlexCrb):

Dar ce`ai omule cu tiganii laughing
Nici in ultima zi de trait nu`i lasi laughing
asta a fost buna

| AlexCrb a răspuns (pentru DyaElla):

Ce am? Exact ce a avut si Hitler si Maresalul Antonescu. Sunt o specie parazita si trebuie exterminata. Plus ca sunt xenofob. laughing

| DyaElla explică (pentru AlexCrb):

Ok... ma sperii laughing
Bn si parintii mei fac rasism, oarecum si eu... dar nu sa-i omor laughing

| AlexCrb a răspuns (pentru DyaElla):

Asta nu e rasism! Cum am zis mai sus, e xenofobie! laughing Sa moara, da-i dracu' de negrii de Romania.

| DyaElla explică (pentru AlexCrb):

Da... cred ca nu ai niciun prieten tigan sau de o alta etnie laughing

| AlexCrb a răspuns (pentru DyaElla):

Nu, da' in am vecin pe rege...

| DyaElla explică (pentru AlexCrb):

Nasol laughing Te`ai acomodat cred

| AlexCrb a răspuns (pentru DyaElla):

Pai am alta alternativa? happy

| DyaElla explică (pentru AlexCrb):

Sincer nu... asta si "sa-l omori" thinking Maybelaughing

| AlexCrb a răspuns (pentru DyaElla):

Mno... nu se merita laughing El fericit cu ingerasi si eu intre bare? Stai sa fac 80 de ani sa n-am nimic de pierdut laughing

| DyaElla explică (pentru AlexCrb):

laughing asa-i atunci ai ramane trist si nefericit sad
Da`i pace oh go on

| KoolKitty a răspuns:

As alege sa am aripi si sa zbor pana le frang.

| DyaElla explică (pentru KoolKitty):

Da... daca mi s`ar da o pereche de aripi le-as trimite prin zbor sa`mi aduca pe cineva laughing

| PattyxPaty a răspuns:

Eu as alege sa ma pot teleporta si sa imi petrec ultima zi cu iubitul :X:X

| darkangel123 a răspuns:

As alege sa pot indeplini dorinte! (cui vreau si pe care le vreau ) m-as simti bine (stii ce vreau sa zic)

| DyaElla explică (pentru darkangel123):

Da... sa fii zana cea buna :X:X O alegere interesanta