| Alexxutzaa a întrebat:

Daca aveti curaj dati nr de tel si id funda la cine da id si nr de tel corect

12 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Ai aflat de ofertele retelelor de telefon, ti-ai activat oferta saracului si nu ai cu cine sa-ti consumi minutele laughing

| Broadband a răspuns:

Pentru?

| annkaa a răspuns:

Da da.laughing)lasaoh go on cu alta ocazie.nu stiu de ce postati astfel de chestiistraight facee chiar penal.crezi ca e cineva asa de tampit incat sa`si dea nr de tel.happy:d no way.laughing)

| hatze a răspuns:

Nu cred ca pot :-s nu te cunosc straight face

| MâţaD a răspuns:

0766666666 si id alexxutzaa_nu_are_ce_face happy

| Alexxutzaa explică:

Vroiam sa vad si eu cine da nr de tel ca in rest nu am nevoie

| VladSilviu a răspuns:

0742811974 - vlad_utz23

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

N'ai cui face farse?

Asa k n'am ce face :

biencutza_pisicutza98 sau cea_mai_dulke_fitzza

si

| Vreoproblema a răspuns:

Cum o sa le dai funda tuturor?

| Cattuzu a răspuns:

Cattuzu_me_yo 0757355292

| sympasliver a răspuns:

Scuza-ma dar cati ani ai? Eu cred ca asta este lipsa de ocupatie.