| AnDrA3011 a întrebat:

Daca in weekend ar veni o prietena la mine acasa cum ne-am putea distra?

9 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Monopoly,Twister,Jocul cuvintelor, Nu te supara frate, Cameroon, Carti, Puzzle, Vorbeti despre cele mai noi stiri in show bizz, despre actorilove struck barfe ceva :-> laughing va faceti unghiile happyfunda?puppy dog eyes

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

-camanda o pizza
-faceti-va manichiura/pedichiura
-faceti exercitii de fitness
-karaoke
-personalizati-va un tricou cu paiete, margele...
-ai camera video? faceti un filmulet amuzant
-vizionati un film/serial
-vorbiti cu prietenii pe facebook sau pe mess
-faceti-va un blog
-sau un website
-faceti-va multe poze apoi le editati
-machiati-va
-ascultati muzica
-faceti baratarile prieteniei
-faceti-va portretul una alteia
-faceti-va un CD cu melodiile voastre preferate
-farse la telefon
- Inventeaza un nou tip de sandwich

un joc de carti sau un joc de rummy

| victor333 a răspuns:

Chemati un baiat si totu vine de la sine///

| ganutzu a răspuns:

Masturbare sincron...asemenea intrebari..asemenea raspunsuri tongue

| AnDrA3011 explică (pentru ganutzu):

Daca nu ai chef de vorbit politicos, atunci nu mai vorbi decat sa spui niste prosti...

| ganutzu a răspuns:

Eu cred ca am vorbit destul de politicos, nu te-am jignit cu absolut nimic...ai pus o anumita intrebare, ti-am dat un anumit raspuns si unul destul de adecvat dupa parerea mea umila, distractie placuta fetelor tongue

| AnDrA3011 explică (pentru ganutzu):

Da? Pai eu sincer nu am pus o intrebare ca sa mi se raspunda cu cuvinte neadecvate si daca nu te poti abtine sa vorbesti asa, ar trebui sa taci...
Si sincer nu am pus intrebarea ca sa iti bati joc de mine au sa glumesti am pus-o ca sa vad ce as putea face.
Totusi mie aceasta intrebare nu mi-se pare una careia ar trebui sa-i raspunzi asa daca nu mai ai chef decat de lucruri de felul acesta nu le mai spune altora si fa-o chiar tu.

| AnDrA3011 explică (pentru ganutzu):

A da si sincer eu nu m-am referit la ce te gandeai tu...
Eu m-am gandit la lucruri normale de bun gust...dar se pare ca nu te-ai prinstongue

| pisideeA a răspuns:

V-ati distra jucandu-va pe calculator, stand pe mess, facandu-va prietenii noi pe chaturi, mancand mancare buna si de baut. daca este puteti face un gretar, fiti voi insasii radeti mult faceti glume...