| AnDrA3011 a întrebat:

Daca in weekend mi-ar veni o prietena acasa ce am putea face?

7 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Uitativa la un film de groaza/comedie. Mergeti la o plimbare, stati pe afara, poate ii faci cunostinta cu prietenele/prietenii tai big grin. Mergeti la un suc happy. Sunt multe chesti de facut, dar nu incerca sa-i organizezi tu singura tot weekendul, intreab-o si pe ea, ce ar vrea sa faca, daca ii convine planul tau? etc big grin.
Succes, si distractie placuta :d!

| AnDrA3011 explică (pentru TraficDeMentosane):

Merci pentru sfaturi.big grin

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru AnDrA3011):

Cu mare placere happy big grin!

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Puteti sa faceti karaoke,sa dansati,sa va uitati la poze, la un film, sa va jucati monopoly sau ceva asemanator, sa va faceti unghiile, sa jucati cartihappypoate daca e ziua frumoasa sa iesiti afara si sa va jucati cu mingea e.t.c.Atatea idei imi vin deocamdata

| seby8873 a răspuns:

Mutetzi fuste

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Uitati-va la un film.

| GABYwow a răspuns:

Pai depinde cad vine. daca vine ziua... nu prea stiu. dar daca vine noaptea puteti sa va bateti cu perinele sa va faceti unghiile sau sa vb despre baieti. mai pe scurt chestii de fee