| J0ker1999 a întrebat:

Daca Justin bieber ar veni la voi acasa si ar incepe sa cante "Boyfriend", ce ati face?laughing))

Răspuns Câştigător
| Jokerashul a răspuns:

L-as mai pune sa cante o data dar sa spuna tot in mai putin de 30 de secunde iar desigur, dupa ce nu va reusi, l-as lega, l-as pune cu capul in jos, 2 zile i-as pune Pantera si Beethoven la maxim. Iar daca inca nu a innebunit, l-as pune sa isi scrie toate cantecele pe foi dupa care sa le manance si daca nu poate din nou 2-3 zile atarnat cu maestrul Ludwig la maxim pana inebuneste si dupa aia un glont fix in cap ar reozlva totul.

E...Ce zici, daca asta nu ii imaginatie big grin

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Dupa ce as face ce am de facut probabil astept politia sa ma aresteze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără manele? Fără 1D? Fără Lalaband? DISCRIMINARE!

| Carmen100 a răspuns:

LOL laughing Nu sunt fan Bieber, dar cred ca as lesina de ras laughing Ce intrebare

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Cred ca as lesina rolling on the floor

| OdetteSs0000 a răspuns:

I-as sparge capul!

| Amrita25 a răspuns:

As fii uimita

| Mary_Nicky_1984 a răspuns:

Probabil i`as inchide usa in naslaughing

| CataWar a răspuns:

L.as bate de ii fac chiloti maro

| popageorge98 a răspuns:

Rînjind, i-aș strânge mâna spunându-i că sunt încântat de cunoștință, apoi l-aș bate de l-aș stâlci și m-aș așeza lângă el pentru a-mi face o fotografie împreună cu el. În continuare l-aș lega bine și băga în șifonier pentru a putea lua contactul cu Cristian Cioacă să mă ajute să îl fac pe nesuferit să dispară.